Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Jak zrobić ozdoby na ścianę?

Ściany to często pomijany element pomieszczeń. Zdecydowanie nie poświęcamy im tyle czasu, na ile zasługują. Przecież są one jednym z najbardziej widocznych punktów pokoju – czy nie warto zatem postarać się je odrobinę upiększyć i odpowiednio zaaranżować? Jak więc zrobić ozdoby na ścianę? Jakie ozdoby na ścianę w salonie, a jakie ozdoby na ścianę w kuchni? Zastanówmy się razem!

ozdoby na ścianę

Jakie ozdoby na ścianę w salonie?

Pomysłów na ozdobienie ściany w salonie jest mnóstwo. Wiele zależy tak naprawdę od naszej wyobraźni, pomysłowości i drygu do dekorowania wnętrz. Rynek obecnie również daje nam niemal nieskończenie wiele możliwości na pomysłowe, efektowne i robiące wrażenie dekorowanie ścian. Możesz postawić na wszelkiego rodzaju obrazy, powiesić na ścianie pamiątki z odległych zakątków świata, dekoracyjne lampy, czy nawet… namalować coś samodzielnie! Umieszczenie kwietnika z pięknym pnączem w doniczce również jest niezwykle efektowną dekoracją, która z całą pewnością zrobi wrażenie na Twoich domownikach, jak i gościach. Nie pozostawiaj ścian pustych – zasługują na to, aby prezentować się modnie!

Jakie ozdoby na ścianę w kuchni?

Kuchnia to dość specyficzne miejsce, w którym nie dbamy zwykle o szczególne dekoracje, co jest sporym błędem! Przecież spędzamy w niej bardzo dużo czasu każdego dnia, a nawet podczas spotkań towarzyskich, bo jak wiadomo – najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. Czy w takim razie nie warto przyozdobić go w jakikolwiek sposób? Smakowite grafiki na ścianie sprawdzą się doskonale. Fotografie ziół, przypraw, dań… mmm ślinka cieknie na samą myśl! Fantastycznym rozwiązaniem, które w dodatku nie zajmie Ci miejsca roboczego na blacie, którego, jak wiadomo, zawsze brakuje, jest przymocowanie do ścian doniczek z ziołami, które to w każdej chwili możesz urwać i dorzucić do dania. To chyba najlepsza ozdoba, jaką może mieć kuchnia. Co o tym sądzisz?

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Blog Dom z Ikeły powstał z zamiłowania do aranżacji wnętrzarskich i doradzania innym w tworzeniu swojego własnego wymarzonego domu. Jestem tutaj by dzielić się z Wami wiedzą, którą mam i doświadczeniem, jakie nieustannie zdobywam.
Czy chłodne kolory sprawdzają się w mieszkaniu?
kolory do salonu

Barbara Zadrożna

5 dni

Akcesoria do domu na prezent?

Barbara Zadrożna

1 tydzień

Jak urządzić biuro?
biuro w domu

Barbara Zadrożna

2 tygodnie

Jak nakleić naklejkę na szybę?
naklejki na ścianę

Barbara Zadrożna

3 tygodnie

Jakie kolory w mieszkaniu?
Jakie kolory w mieszkaniu

Barbara Zadrożna

2 miesiące

Co na ściany w przedpokoju?
Jakie ściany w salonie

Barbara Zadrożna

2 miesiące

Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Jak zrobić ozdoby na ścianę?”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *