Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min

Jakie obrazy do salonu?

Obraz jest świetnym wykończeniem. Nadaje wyjątkowy charakter, będąc przy tym perfekcyjną ozdobą. Dlatego też tak wielu decyduje się na obrazy na swoich ścianach. Problem zaczyna się dopiero przy wyborze – który sprawdzi się najlepiej? Na co zwracać uwagę? To tylko niektóre z pytań. Na wszystkie jednak postaramy się teraz odpowiedzieć.

Jakie obrazy do salonu?

Pierwszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest oczywiście miejsce, w którym nowy obraz zawiśnie. Ustaliliśmy już, że wybieramy coś do salonu, trzeba więc się zastanowić, czym właściwie jest ten salon. Jaką pełni rolę dla Ciebie? Kto poza Tobą tam przebywa? Odpowiadając sobie na te pytania, będziesz wiedział, jaki nastrój budzi w tobie to miejsce. Wtedy też łatwiej Ci będzie dobrać obraz pod względem motywu czy kolorystyki. Ze swojej strony możemy podpowiedzieć Ci, że salon zazwyczaj jest miejscem spotkania całej rodziny, pozwala się odprężyć po całym dniu pracy i jest Twoją prywatną oazą spokoju. Tak wygląda teoria i wedle niej najlepiej spiszą się stonowane obrazy nastrojowe. Czy ta „teoria” sprawdza się także w Twoim przypadku?

Jakie obrazy wybrać?

Można więc założyć, że obrazy nastrojowe z reguły sprawdzają się w salonie. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę? Przede wszystkim aranżację tego miejsca. Sam najlepiej wiesz, w jaki sposób urządzałeś swoje cztery ściany i co było najważniejsze. Obraz może być idealnym dopełnieniem tej kompozycji, ale musi być wybrany z głową. Dlatego też najlepiej szukać w sklepie, który może pochwalić się solidną ofertą. Znaleźliśmy dla Ciebie konkretnego kandydata – ich nastrojowe obrazy są naprawdę dobre! Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jakość, jednak nie ukrywamy – relatywnie niska cena również cieszy. Jak dla nas, obrazy z tego sklepu to solidny kandydat na Twoje ściany.

obraz do salonu

Kolejnym elementem, na który musisz zwrócić uwagę podczas wyboru nowego obrazu na ściany własnego salonu, są preferencje. Po prostu. Musisz wybrać to, co Ci się podoba. Banalne, prawda? Wielu jednak zapomina o tym, ślepo podążając za wskazówkami internetowych „znawców”. Efekt jest taki, że sam obraz ładnie komponuje się z otoczeniem i jest dobrym uzupełnieniem dla aranżacji wnętrza. O niczym to jednak nie świadczy, ponieważ sam obraz nie cieszy oka tak, jak powinien.

jaki obraz wybrać?

Warto zatem pamiętać o tym, żeby nie odkładać własnego zdania na bok. Nawet jeśli Twoi znajomi niekoniecznie przepadają za nowym motywem, pamiętaj, że salon jest Twoją świątynią, a nie ich. Z pomocą sztuki można łatwo wyrazić swoje poglądy, pasje i zainteresowania. Warto to robić, jeśli czujesz z tego powodu radość i satysfakcję. Nikt przecież nie mówił, że nie da się znaleźć obrazu, który wkomponuje się zarówno w charakter wnętrza, jak i Twoje upodobania. Wystarczy dobrze szukać!

nastrojowe obrazy do salonu

Sam widzisz, nie ma tego wiele, a jeśli zastosujesz się do każdej porady, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany nowym obrazem. Musisz też przyznać, że zapytanie „jakie obrazy do salonu będą najlepsze” brzmi teraz zupełnie inaczej, prawda? Sam widzisz, wszystko w Twoich rękach, a raczej Twojej kreatywności. Powodzenia!

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Barbara Zadrożna

Blog Dom z Ikeły powstał z zamiłowania do aranżacji wnętrzarskich i doradzania innym w tworzeniu swojego własnego wymarzonego domu. Jestem tutaj by dzielić się z Wami wiedzą, którą mam i doświadczeniem, jakie nieustannie zdobywam.
Oceń ten artykuł

Jakie obrazy do salonu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen
Jak łączyć tapety ścienne?

Barbara Zadrożna

2 miesiące

Jaka tapeta do pokoju młodzieżowego?

Barbara Zadrożna

2 miesiące

Co warto posadzić w ogrodzie?
co posadzić w ogrodzie

Barbara Zadrożna

3 miesiące

Jak przygotować ogródek na wiosnę?
nawóz na wiosnę

Barbara Zadrożna

3 miesiące

Czy telewizor w sypialni to dobry pomysł?

Barbara Zadrożna

4 miesiące

Jaka pościel najlepsza?

Barbara Zadrożna

5 miesięcy

Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “Jakie obrazy do salonu?”

  1. Ja dłuuugo nie byłem zwolennikiem obrazów, bo myślałem, że to niepotrzebny wydatek pieniędzy. teraz uważam, że moje ściany są stanowczo zbyt pyste. Może jednak czas na ścienną dekorację?

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *